کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی و دومین کشور پهناور جهان است که بخش زیادی از خاک آن به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه‌است. ساختار حکومت در کانادا از پادشاه یا ملکه بریتانیای کبیر، دولت محوری فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل که به عنوان نماینده ملکه الیزابت (یا به طور کلی پادشاه) ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده‌است. رأی دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعده این هرم قرار می‌گیرند. پادشاه کشور کانادا ملکه الیزابت دوم است که قانون به امضا و به نام او رسمیت و ضمانت اجرایی می‌یابد. این کشور با دارا بودن ۱۰ استان و ۳ ناحیه توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر پوشش دولت فدرال قرار گرفته و کانادای متحد را پدید آورده‌اند. این کشور از غرب و شرق به اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و قاره شمالگان محدود می‌شود و از جنوب و شمال غرب با ایالات متحده آمریکا همسایه‌است. هرچند کانادا پس از روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان است، اما جمعیت آن تنها حدود یک پنجم جمعیت روسیه است. نزدیک به ۹۰ درصد از جمعیت این کشور تا فاصله ۲۰۰ کیلومتری مرز آمریکا زندگی می‌کنند. نزدیکی جغرافیایی این کشور، به آمریکا سبب شده تا روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار گسترده باشد، به گونه‌ای که آمریکا و کانادا بزرگترین رابطه اقتصادی را در جهان دارند و حجم معاملات این دو کشور با هم از معاملات هر دو کشور دیگری در جهان بیشتر است. با این حال این رابطه اقتصادی قوی، مضراتی هم برای کانادا در پی داشته‌است. آلودگی ناشی از فعالیت کارخانه‌های آمریکایی در نزدیکی مرز دو کشور یکی از این مضرات است. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا، در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا، عریض‌ترین آبشار جهان هم در این کشور قرار دارد. این کشور تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود. در این سال انگلیس کنترل آن را در دست گرفت. در قرن نوزدهم کانادا استقلال یافت. این کشور عضو کشورهای همسود (مشترک‌المنافع) است. کنفدراسیون کانادا، زیر تشریفات سلطنت مشروطه مرتبط با پادشاهی متحده اداره می‌شود.

canadaa.jpg
 

 


 

 

 file dl.jpg  دانلود فایل مدارک لازم جهت اخذ ویزا
vizi dl.jpg  دانلود فایل فرم مشخصات فردی جهت اخذ ویزا

 

مــدارک لازم بــراي ويزاي کانادا

اصل گذرنامه معتبر با یکسال اعتبار از تاريخ حرکت تور (امضاء شده).

فتوکپي از صفحات 1-7 گذرنامه و ويزاهاي آمريکا، کانادا، استراليا، اروپا و ... .

تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل).

3 قطعه عکس 5/4×5/3 رنگي، زمينه سفيد و کاملاً از رو به رو.

ترجمه انگلیسی تمام صفحات شناسنامه با مهر و تائید دادگستری.

ترجمه انگلیسی کارت پایان خدمت جهت آقایان.

ترجمه انگلیسی روزنامه رسمي ، پروانه مطب ، گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت تاریخ استخدام و   میزان درآمد با لیست 6 ماهه بیمه تامین اجتماعی ، با مهر و تائید دادگستری.

براي خانم هاي خانه دار ترجمه گواهي اشتغال به کار همسر الزامی است.

براي افراد محصل ترجمه گواهي اشتغال به تحصيل الزامی است.

براي افراد بازنشسته، ترجمه حکم بازنشستگي يا کارت بازنشستگي و يا آخرين فيش حقوقي  یا کپی مدرک نشان دهنده درآمد ناشی از اجارهء ملک و یا مدرک نشان دهندهء درآمد ناشی از بهرهء بانکی  یا اوراق مشارکت.

ترجمه انگلیسی حساب جاري بانکي، بلند مدت ، کوتاه مدت  یک ماه گذشته با ذکرنام و تاریخ بازگشائی حساب با تاریخ افتتاح حساب ،مانده حساب ، تراز میانگین و یا  گردش حساب با مهرو تائیددادگستری

 ترجمه انگلیسی سند مالکيت به نام مسافربا مهر و تائید دادگستری.

 براي خانم هاي غير شاغل ارائه ترجمه سند مالکيت همسر الزامی است.

  با توجه به شرایط اخذ ویزای هر کشور ، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید.

ارائه ضمانت بازگشت الزامی است. 
 

 
 
 

بازدید : 1399 نفر

© 2011. TirganSeyr.All rights reserved.
Design : ariaweblab