آفریقا یا اِفریقا دومین قاره پهناور جهان پس از آسیا است. با مساحتی پیرامون ۳۰٬۲۲۱٬۵۳۲ کیلومتر مربع ۲۰٫۳٪ از مجموع خشکی‌های زمین را در بر می‌گیرد. عرض این قاره حدود ۸۰۰۰ کیلومتر از شمال به جنوب و طول آن در حدود ۷۴۰۰ کیلومتر از شرق به غرب می‌باشد. آفریقا با بیش از یک میلیارد نفر جمعیت (طبق آمار ۲۰۰۵)در ۶۱ کشور و قلمرو حدود یک هفتم از جمعیت جهان را در خود جای داده‌است.
این قاره از شمال به دریای مدیترانه، از شمال شرق به کانال سوئز و دریای سرخ، از شرق به خلیج عدن، از جنوب شرق به اقیانوس هند، و از غرب به اقیانوس اطلس محدود می‌شود.

 

South Africa.jpg

 file dl.jpg  دانلود فایل مدارک لازم جهت اخذ ویزا
vizi dl.jpg  دانلود فایل فرم مشخصات فردی جهت اخذ ویزا

 


 

مــدارک لازم بــراي ويزاي آفریقا

 

اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاريخ حرکت تور (امضاء شده).

 * گذرنامه حتما بايد دو صفحه متقابل خالي داشته باشد.

 فتوکپي از صفحات 2-11 گذرنامه های قدیمی و گذرنامه ها ی جدید  از صفحات 2-7  و کپي ويزاهاي قبلي آفريقاي جنوبي که صفحه ويزا و صفحه مقابل آن در وسط يک صفحه A4 قرار گيرد.

*براي افراد همراه بالاي 16 سال بايد فرم جداگانه با امضاء ارسال شود.

تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل).

2 قطعه عکس 4×3 رنگي، زمينه سفيد و کاملاً از رو به رو.

* عکس ها بايد با خودکار مشکي به لاتين پشت نويسي و امضاء شده باشند (شامل: نام و نام خانوادگي و تاريخ تولد به سال ميلادي).

گواهي اشتغال به کار انگليسي روي سربرگ شرکت با مهر و امضاء يا ترجمه ي پروانه کسب با ذکر مشخصات مسافر.

در گواهي اشتغال به کار بايد نام و سمت مسافر ، شماره گذرنامه ، تاریخ شروع به کار ، طول مدت استخدام ،میزان حقوق  و تاريخ مرخصي مطابق با تاريخ تور ذکر شده باشد (همراه با مهر و امضاء توسط شرکت).

 پرینت بانکی( ترجمه شده  به انگلیسی ) مربوط به ماه جاری و دو ماه.

***در صورتي که فرزندي قصد مسافرت با يکي از والدين خود را دارد بايد حتماً رضايتنامه ي کتبي از ديگر ولي با ﺗﺄييد دادگستري و وزارت امور خارجه ارائه دهد.

با توجه به شرایط اخذ ویزای هر کشور ، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید.

ارائه ضمانت بازگشت الزامی است.


 
 

بازدید : 1413 نفر

© 2011. TirganSeyr.All rights reserved.
Design : ariaweblab